У фільмі «Це Я» зіграла чотирьохмісячна дівчинка з дорослими очима

Сьогодні річниця співпраці «Studio Bayrak» та Inter Media Production. На честь такої знаменної дати продакшени презентували другу спільну роботу – мелодраму «Це Я».
Картину глядачі зможуть переглянути на телеканалі «Інтер» 28 червня о 18.40.
«Фільм «Хочу дитину» на «Інтері» пройшов з неймовірними рейтингами, - каже автор сценарію, режисер і продюсер стрічки «Це я» Оксана Байрак. - Сьогодні презентуємо картину - «Це Я» - у лапках «Не хочу дитину». У минулому фільмі героїня мріяла про дитину, у цьому - від неї відмовляється».
Напередодні Нового року у невелике провінційне містечко приїжджає співачка Агата (Катерина Семенова). Її запрошують на прямий ефір радіостанції. Цілком випадково бесіду веде Андрій (Сергій Комаров), який уважно стежить за життям зірок, крім естрадних. Він астроном. При зіткненні цинізму і відвертої нетактовності Агати з некомпетентністю Андрія у даному питанні, відбувається конфлікт, який їх зближує.
Закінчується історія ніччю пристрасного кохання. Головна героїня зникає з життя хлопця. Але невдовзі дізнається, що вагітна. Агата вирішує позбутися дитини, віддавши своє чадо на виховання добрим людям. В той час почуття Андрія міцніють і він рішуче діє, але нічого путнього не виходить.
Через рік Агата дізнається, що дочку, від якої відмовилась при народженні, вдочерив Андрій…
«Вкінці фільму ви побачите малятко, 4 місяці, - каже актор Володимир Горянський. - Ви побачите, як дитина грає. Вона підсумовує картину».
Оксана Байрак терміново шукала дитину 4,5 місяці: «Так мило, рожеві слинки. Чоловік взяв дитину. Жінка, що від маляти відмовилась. Ми на всяк випадок не вимикали камеру. Раптом дитина повернулась і з такою надією подивилась у камеру. Дівчинка, в якої виявились дорослі очі».
Зйомки картини проходили на початку цього року у Києві, а провінційним містечком став Поділ.
«Ми знімали цей фільм у пік кризи, - пригадує Байрак. - Я акторам казала, що «розумію, у вас є ставки. Я просто хочу, щоб ви знімались у моєму фільмі». Актори мені йшли на зустріч і казали: «Будемо працювати! Вважаймо, що зібрались зробити просто гарний фільм». Спасибі вам велике!».
26.06.2009
Источник: Гучні імена

читайте также:

все новости