Справжня територія краси створюється навесні

У клініці пластичної хірургії закохуються, хвилюються, ревнують і нарешті працюють. А поза кадром теж почуття не стихають: актори стають дуже уважними до половинки по майданчику.

29 березня, 0 20.50, прем’єра серіалу «Територія краси» на телеканалі «Інтер». Це спільний продукт Film.Ua та Інтер Медіа Продакшн.

Над серіалом водночас працювали три режисери: Оксана Тараненко, Ігор Забара і Павло Тупік. Сценарій написали: Олена Бойко та Марія Бек. У фільмі зіграли: Сергій Романюк, Варвара Андреєва, Євгеній Коряковський, Нікіта Звєрєв, Ольга Лук’яненко, Ольга Сумська, Юлія Мавріна, Дмитро Суржиков, Наталія Васько, Лада Денс, Оксана Байрак, Ірма Вітовська (серіал «Леся+Рома»), Римма Зюбіна.

Виявляється, навіть у клініках пластичної хірургії закохуються. Причому не тільки у колег, а й у славнозвісних симпатичних пацієнтів. Хоча не будемо сперечатись, що лікарі виконують свою роботу на відмінно з плюсом. Утім вони теж люди, які закохуються, одружуються і навіть сваряться.

Головні у серіалі «Територія краси» - сім’я професора медицини і головного лікаря обласної лікарні Андрія Андрійовича Фокіна (Сергій Романюк), який також один з співзасновників цього медичного закладу.

Знімальний період картини тривав 5 місяців та одночасно на двох майданчиках. Спеціально для серіалу в одному з павільйонів компанії Film.Ua були збудовані декорації загальною площею 800 квадратних метрів.

На знімальному майданчику між акторами Нікітою Звєрєвим (Федір) і Юлею Мавріною (Катя) промайнула іскра кохання. Ось чому у молодих людей виникали труднощі під час роботи. Приміром, сцену, де Федір читає моралі Каті, довелось перезнімати кілька разів – Нікіта просто не міг кричати на кохану.

Режисер Оксана Байрак зіграла у серіалі постійну клієнтку клініки пластичної хірургії. Вона просто не може спокійно жити, якщо не змінює своєї зовнішності. А от Лада Денс передала образ капризної модної співачки, яка хоче понад усе спокусити свого лікаря.
30.03.2009
Источник: Гучні імена

читайте также:

все новости